تبلیغات
گزیده مطالب مربوط به بهداشت و سلامتی گزیده مطالب مربوط به بهداشت و سلامتی

 
دیكشنری بابیلون Babylon
[i]
ترجمه ی لغات از 75 زبان زنده ی دنیا به یكدیگر !
قیمت: 5500  تومان 
CD/DVD
[t] [k]
 
 
آموزش زبان face 2 face
[i]
بهترین آموزش زبان با استفاده از صوت و تصویر است
قیمت: 6500  تومان 
CD/DVD
[t] [k]
 
 
لپ تاپ عمو فردوس
[i]
بهترین اسباب بازی برای فرزند دلبند شما
قیمت: 7500  تومان 
لوازم سرگرمی
[t] [k]
 
 
آموزش زبان HOW DO YOU DO
[i]
بهترین آموزش زبان با استفاده از صوت و تصویر است
قیمت: 6500  تومان 
CD/DVD
[t] [k]
 
 
آموزش زبان نصرت 2+كتاب
[i]
آموزش زبان انگلیسی در 90 روز
قیمت: 9000  تومان 
CD/DVD
[t] [k]
 
 
‌كاملترین پكیج آموزش Ielts
[i]
كاملترین بسته آموزشی زبان و آمادگی آزمون زبان
قیمت: 5500  تومان 
CD/DVD
[t] [k]
 دانش های بنیادی - کشف مگاویروس که با قطر 0.7 میکرومتر و داشتن بیش‌از 1000 ژن در دی.ان.ای خود، بزرگ‌ترین ویروس جهان نام گرفته، می‌تواند به اثبات این فرضیه که سلول‌های زنده منشاء شکل‌گیری ویروس‌های بزرگ هستند، منجر شود.

 

محبوبه عمیدی: بزرگ‌ترین ویروس جهان که از آب‌های ساحلی شیلی استخراج شده و Megavirus chilensis نام گرفته، 10 تا 20 برابر بزرگ‌تر از متوسط اندازه ویروس‌هایی است که تاکنون شناخته‌ایم. بررسی ساختار این ویروس بزرگ، نشان می‌دهد فرضیه منشاء گرفتن ویروس‌های بزرگ از سلول‌های زنده که پیش از این در مورد mimivirus – بزرگ‌ترین ویروس‌شناخته شده تا پیش از کشف مگاویروس– مطرح شده بود، می‌تواند صحت داشته باشد. این ویروس‌ها ژن‌هایی را در ساختار ژنتیکی خود حمل می‌کنند که تنها در سلول‌های زنده دیده می‌شود.
به گزارش نیوساینتیست، برای تماشای ساختار این مگاویروس‌ها که از آب‌های ساحلی شیلی استخراج شده و حدود 7درصد بزرگتر از mimivirus هستند، به جای استفاده از میکروسکوپ الکترونی می‌توان از میکروسکوپ‌های نوری استفاده کرد. قطر مگاویروس 0.7 میکرومتر اندازه‌گیری شده که از ابعاد تعدادی از باکتری‌ها هم بزرگ‌تر است . محققان احتمال می‌دهند این ویروس، آمیب‌ها، جاندارانی تک‌سلولی شناور در آب را آلوده می‌کند و به کمک آنها به تکثیر و تولید ویروس‌های تازه می‌پردازد.
همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، فیبریل‌هایی -رشته‌های باریکی که برای حرکت استفاده می‌شوند- به پوسته خارجی یا کپسید این ویروس متصل است که به کمک آنها می‌تواند به آمیب‌ها و دیگر تک‌سلولی‌های ساکن دریا متصل شود. این ساختار خارجی مشابه باکتری‌هایی است که آمیب از آنها تغذیه می‌کند و به همین دلیل آلوده‌کردن این جاندار بسیار ساده خواهد بود.
 

بررسی ساختار بیوشیمیایی دی.ان.ای این ویروس نشان می‌دهد، بخش ژنتیکی از بیش از هزار ژن تشکیل شده که می‌توانند مراحل تکثیر را در بدن قربانی سریع و ساده کنند. این ویروس درون بدن آمیب آب‌شیرین مانند یک اسب تروا عمل می‌کند و شروع به ساخت ویروس‌های تازه درون سلول قربانی خواهد کرد که به زودی با رها شدن از این سلول، آمیب‌های دیگر را نیز آلوده خواهند کرد.
فرضیه تکامل ویروس‌های بزرگ از سلول‌های زنده اولین بار در سال 2003 و با بررسی mimivirus مطرح شد. میمی‌ویروس اولین‌بار حدود 20 سال پیش از یک برج خنک‌کننده در انگلستان استخراج شد و وجود ژن‌های موجود در سلول‌های زنده باعث شد دانشمندان این فرضیه را مطرح کنند که آنها یا از تکامل سلول‌های زنده به وجود آمده‌اند یا ژن‌ها را از قربانیان پیشین سرقت کرده‌اند.
وجود بیش از هزار ژن مشابه سلول‌های زنده در ساختار مگاویروس‌ که می‌تواند از خویشان دور میمی‌ویروس باشد و اشتراک همگی این ژن‌ها با ژن‌های کشف شده در میمی‌ویروس ، می‌تواند به اثبات این فرضیه که ویروس‌های بزرگ حاصل تکامل سلول‌های زنده هستند، کمک شایانی کند.

 

آموزش ایروبیك ویژه كودكان

شامل حركات ونرمش های مناسب برای كودكان

به همراه حركات كششی

ایروبیك كودكان راهی برای پرورش ذهن و جسم كودكان

تصویری با كیفیت عالی

زبان فارسی

قابل استفاده در دستگاه های خانگی و كامپیوتر

همراه با شعرهای كودكانه در متن تصاویر با آهنگ های شاد و مهیج

این مجموعه برای كودكان و نوجوانان

۳ تا ۱۵ سال

مناسب می باشد.

فعالیت كودكتان را كنترل كنید...

كاهش وزن وتقویت عضلات كودكان

با تهیه این مجموعه سلامت كودكان خود را تامین نمائید.

1 DVD

ISBN:978-600-5096-96-3

قیمت : 5500 تومان

خرید پستی           خرید پستی

انجام حركات این مجموعه به صورت گروهی نیز امكان پذیر بوده واوقات فراغت كودكان شما و دوستانشان را به بهترین صورت پرخواهد كرد همچنین این مجموعه به گونه ای تهیه شده است كه با دارا بودن آهنگ های شاد كودكانه در متن فیلم ها كسالت و بیحالی را از فرزندان شما دور كرده و آنها را شاد و سرزنده نگه می دارد

از نظر پزشكی، این ورزش سیستم قلب، عروق، تنفس را تعلیم می‌دهد و با سرعت و بازدهی بالا اكسیژن را می‌گیرد و به قسمتهای مختلف بدن می‌دهد، تنفس یكنواخت از دهان و بینی توأم انجام می‌شود و باعث تبادل اكسیژن و دی اكسید كربن، كنترل قند خون، كنترل فشار خون و كم كردن وزن اضافی بدن خواهد شد. ایروبیك وسیله‌ای مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، بی‌حوصلگی، بی‌تابی است، چون هورمون اندروفین در بدن تولید می‌شود باعث ایجاد نشاط، تمركز ذهن و بالا رفتن خلاقیت فكری می‌شود.

توصیه می‌شود انجام تمرینات ورزشی با برنامه‌ی تغذیه‌ای مناسب همراه باشد

قیمت : 5500 تومان

خرید پستی           خرید پستی

از ویژگیهای این مجموعه :

  • نرمش در فضای باز و محیط طبیعی دریا ، جنگل و ساحل

  • نمایش متن فارسی اشعار در تصویر برای خلاقیت ذهنی

  •  آموزش كامل ایروبیك و اعمال كششی به صورت كاملا اصولی و با قاعده

  • به صورت تصویری  شرح و بسط و نشان دادن علت انجام حركات مختلف و تاثیر آن روی ماهیچه ها

  • تحرك و خواندن اشعار فارسی بسیار زیبا به همراه متن فارسی

  • پخش موزیك های شاد در زمان ورزش ها

  • كنترل داشتن روی ماهیچه های بدن

  • كیفیت تصویر فوق العاده بالا و ...

قیمت : 5500 تومان

خرید پستی           خرید پستی

ورزش برای كودكان فوق العاده ضروری و لازم است كودكان به طور طبیعی و فطری به ورزش ، بازی و تحرك علاقه نشان می دهند و این بازی و تحرك برای رشد و نمونسوج بدنشان لازم بوده و شرط زنده ماندنشان می باشد نیاز به تحرك و بازی- كه چیزی جز ورزش نیست اختصاصی به بچه انسان ها نداشته بلكه در سایر موجودات نیز محسوس است

حال كه ورزش بازی و تحرك برای كودكان لازم وضروری است وظیفه والدین ومربیان این است كه سعی كنند كودكان را به سوی ورزش ها و بازی هایی هدایت كنند كه فكر ،روح ، جسم وشخصیت آنها را ساخته و آنها را برای زندگی اجتماعی سالم و مفید آماده سازد ورزش كودك نباید به گونه ای باشد كه وی را سركش سازد از این رو توصیه می شود كودكان بیشتر ورزش ها و نرمش های گروهی را كه به شكل بازی است انجام دهند .

قیمت : 5500 تومان

خرید پستی           خرید پستی

در این زمینه ،ایروبیك كودكان را می توان یكی از ورزش ها و بازی های سازنده و مفید دانست . برای داشتن كودكی شاد و فعال و تحت كنترل می توانید ایروبیك را به آنها آموزش دهید. ازآنجا كه این ورزش نوپاممكن است هنوز برای كودكان در مركز آموزشی موجود نباشد ،برآن شدیم تا مجموعه ای آموزشی حاوی چندین ساعت آموزش را عرضه داریم تا گامی در زمینه تربیت روحی و جسمی فرزندان ایران زمین برداشته باشیم.
در این مجموعه آموزش ایروبیك توسط استاد و مجموعه ای از چند كودك در مكان های مختلف ازجمله جنگل ساحل و دریا ،بركه ها وكلیه نقاط طبیعت در نزدیكی حیوانات مختلف انجام خواهد شد .كه مطمئنا موثر واقع خواهد شد

                

 

 نوشته شده در تاریخ شنبه 23 مهر 1390 توسط Best Iran | نظرات ()