تبلیغات
گزیده مطالب مربوط به بهداشت و سلامتی گزیده مطالب مربوط به بهداشت و سلامتی

 __________________________
_________________________
یک فوق تخصص ریه گفت: افراد تا جای ممکن از تردد در هوای آلوده خودداری کنند و نفس‌های عمیق نکشند و برای کاهش عوارض آلودگی هوا از انار و سبزیجات بیشتر مصرف کنند.

مصطفی قانعی اظهار داشت: در برابر آ‌لودگی هوا 3 گروه از افراد و بیماران بیشتر در خطر هستند:

- گروه اول: افرادی که بیماری‌های قلبی دارند و در آنژیو‌گرافی مشخص شده است که رگ‌ قلب‌های آنها گرفته شده است. این افراد باید حتی‌المقدور از منزل خارج نشوند و در صورت تردد به طور جد قرص زیر زبانی را همراه داشته و استفاده کنند.

گروه دوم: بیماران ریوی و کسانی که آسم یا بیماری‌های انسداد مجاری هوا دارند و نیز مصدومان شیمیایی که آنها نیز حتی‌المقدور نباید از منزل خارج شوند و در صورت خارج شدن و تردد در خیابان باید حتماً اسپری مخصوص آبی‌رنگ خودشان را در زمان آلودگی هوا همراه داشته باشند و استفاده کنند.

گروه سوم : مردم عادی و همین طور دیگر بیماران هستند که باید تلاش کنند حتی‌المقدور آنها نیز در این مواقع از خروج غیرضروری برای کارهای خودشان در این زمان آلودگی هوا خودداری کنند ولی در صورت آنکه قصد خروج از منازل خود دارند باید در زمان قدم برداشتن و فعالیت‌های خود گام‌های آنان کوتاه و آهسته باشد و به هیچ عنوان تنفس‌های عمیق نکشند.

وی بیان کرد: افراد باید توجه کنند که فعالیت آنها و قدم برداشتن آنان در هوای آلوده به آهستگی صورت پذیرد و مانند زمان ورزش که فرد به تنفس‌های پی در پی و عمیق احتیاج دارد صورت نپذیرد.

قانعی ادامه داد: نکته مهم دیگر در مورد مصرف غذا در زمان آلودگی هوا است، به طوری که باید افراد از مواد غذایی مانند انار، سبزیجات و کلم که آنتی اکسیدان دارد استفاده بسیار کنند تا هر چه بیشتر عوارض آلودگی هوا در بدن آنان کمتر شود ولی این به معنای آن نیست که این عوارض صفر می‌شود.

  این محصول دارای شماره مجوز 1000405 و 9786005096064: ISBN میباشد

سر شیر LED

LED Faucet

آخرین تكنولوژی روز

تنظیم دمای آب و رنگ و نور متناسب با اون هنگام استفاده

 از شیر آب رو به سرشیر ال ای دی بسپارید

سرشیر ال ای دی بدون نیاز به برق و باطری كار می كنه

 این محصول به قدری هوشمندانه طراحی شده كه

 انرژی لازم رو از نیروی فشار آب تهیه می كنه

 سنسورهای مخصوص به كار رفته در این محصول

 حساسیت بالایی نسبت به دمای آب دارن

بدون نیاز به تست كردن آب از دمای آن مطلع شوید...

زیبا تر كردن محیط اشپزخانه و سرویس بهداشتی

ایجاد آرامش با استفاده از رنگ متناسب با دمای آب 

صدای بسیار پایین در هنگام استفاده

و

نصب آسان

قیمت : 12000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

سر شیر ال ای دی ، جالب ترین محصول بهداشتی در دنیاست كه با استفاده از تكنولوژی منحصر به فرد خودش ، لذت و آرامش رو به شما هدیه میده ، این محصول با قابلیت هایی كه داره توجه بسیاری از مردم رو در ژاپن و امریكا به خودش جلب كرده ، تجربه باور نكردنی استفاده از این محصول ، ظرف مدت كوتاهی باعث محبوبیت و فروش بالای اون در اروپا و امریكا شده

اما واقعا چه چیزی باعث فروش و اسقبال مردم از این محصول شده ؟؟ حتما از خودتون می پرسید " سر شیر ال ای دی " چیه ؟ خب بذارید تا كامل براتون توضیح بدم ،  یك سرشیر جالب و دوست داشتنیه كه رنگ آب خروجی از اون با دمای آب تغییر می كنه .

قیمت : 12000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

در دمای بین 20 تا 31 درجه رنگ آب خروجی از دوش سبزه

در دمای بین 32 تا 43 كه مناسب ترین دما ست آب به رنگ آبی در می آید

 و در دمای بین 44 تا 50 شما شاهد رنگ قرمز خواهید بود و

 بالاخره اگه دمای آب بالاتر از این بره و  آب خیلی داغ بشه 

 " سر شیر ال ای دی " با رنگ قرمز چشمك زن به شما هشدار می ده.

قیمت : 12000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

 این سرشیر ال ای دی با استفاده از آخرین تكنولوژی روز ساخته شده ، سنسورهای مخصوص به كار رفته در این محصول ، حساسیت بالایی نسبت به دمای آب دارن و متناسب با درجه حرارت آب ، رنگ آب خروجی از دوش تغییر رو تغییر می دن ، در حقیقت لامپهای ال ای دی فوق العاده پیشرفته ای كه در این سرشیر دوس داشتنی و شگفت انگیز استفاده شده متناسب با درجه حرارت آب تغییر می كنه و آب خروجی از دوش به رنگ های مختلف دیده میشه .  

قیمت : 12000 تومان

خرید پستی           خرید پستی

 رنگ های آبی ، قرمز و سبز رنگ های اصلی موجود در طبیعت هستند كه بیشترین تاثیرو بر دستگاه عصبی انسان می گذارن ، " سر شیر ال ای دی  " با استفاده از این رنگ ها و متناسب با دمای آب تاثیر شگفت انگیزی بر روحیه و دستگاه عصبی شما داره و باعث آرامش آسایش و لذت شما میشه .

         

این محصول دارای شماره مجوز 1000401 و 9786005096064: ISBN میباشد

 نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 دی 1390 توسط Best Iran | نظرات ()